اخبار داخلی آرمان سنجش
no picture

اختصاص چهار نوع وام برای بافت‌های فرسوده به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وام نوسازی تا سقف ۵۰ میلیون تومان، تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم با سود ۸ درصد، مجوز پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به انبوه‌سازان و همچنین وام ودیعه مسکن از تسهیلاتی است که در دولت یازدهم برای بافت‌های فرسوده و ناکارآمد در نظر گرفته شد.


no picture

افتتاح بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ پردیس (1396/06/26)

۲۶ شهریورماه 1396 تعداد 3218 واحد مسکن مهر واقع در فازهای ۸ و ۱۱ شهر جدید پردیس با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، احمد اصغری ‌مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، مصطفی کواکبیان و ابوالفضل سروش نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد. بر اساس آمار موجود ۲۰۰۶ واحد این واحدها مربوط به محله آرمان‌شهر دره آرا در فاز ۱۱، ۴۱۴ واحد متعلق به محله دنای دره بهشت در فاز ۸، ۳۷۰ واحد در محله الوند دره بهشت در فاز ۸، ۳۴۰ واحد متعلق به محله جولیان دره بهشت در فاز ۸ و ۸۸ واحد در محله الوند این فاز اعلام ‌شده است.


تفاهم‌نامه همکاری در تبادل اطلاعات مکانی

امضای تفاهم‌نامه همکاری در تبادل اطلاعات مکانی، نقشه و محصولات اختصاصی (1396/04/28)

در راستای توسعه همکاری‌های سازمان جغرافیایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان نقشه‌برداری کشور، تفاهم‌نامه‌ای درزمینهٔ تبادل اطلاعات مکانی، نقشه و محصولات اختصاصی دو سازمان روز یکشنبه مورخ 18 تیرماه به امضای روسای دو مجموعه رسید.

تصویر حشمتی معاون قضایی دادستان کل کشور

بلاتکلیفی حدود ۵۰۰ هزار هکتار از زمین‌های عمومی در کشور (1396/04/26)

معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه گفت: بر اساس آمارهای غیررسمی حدود ۵۰۰ هزار هکتار زمین بلاتکلیف در کشور داریم به این معنا که این اراضی متعلق به نهاد دولت و بیت‌المال است اما در اختیار بیت‌المال نیست.


تصویر صفحه اول فصلنامه حسابدار رسمی شماره 35

دانلود فصلنامه حسابدار رسمی شماره 35 (1396/04/26)

برای دانلود فصلنامه حسابدار رسمی شماره 35 بر روی لینک ذیل کلیک فرمایید:

نشست جمع‌بندی نشست‌های دفتر چهاردهم

مغفول‌ماندن کیفیت زندگی در نظام آموزشی و برنامه‌ریزی مدیریت شهری (1396/04/28)

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری در نشست جمع‌بندی نشست‌های دفتر چهاردهم این شرکت گفت: متأسفانه تاکنون در نظام برنامه‌ریزی مدیریت شهری و دانشگاه‌ها به مسئله مهم کیفیت زندگی که باید در صدر برنامه‌ها باشد بی‌توجه بوده‌ایم.


استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو