ارزیابی دارایی جهت مهاجرت

ارزیابی دارایی‌ها جهت مهاجرت به استرالیا و کانادا

ارزیابی املاک و دارایی‌های افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا در قالب برنامه‌های فدرال یا ایالتی، به‌عنوان اعلام دارایی مستند و قابل‌ارائه، به‌منظور اخذ ویزای مهاجرت به‌منظور ارائه به سازمان مهاجرتی کانادا موردنیاز است، مجموعه آرمان سنجش به‌صورت تخصصی و در قالب شبکه یکپارچه کارشناسی در سراسر کشور، در سریع‌ترین زمان گزارشات ارزیابی املاک و دارایی‌ها را توسط کارشناسان رسمی به انجام می‌رساند.

 
ارزیابی املاک و دارایی‌های افراد متقاضی مهاجرت به کشور استرالیا، در بخش عمده‌ای از عناوین ویزاهای متقاضیان به‌منظور ارائه به سازمان مهاجرتی استرالیا موردنیاز است، مجموعه آرمان سنجش به‌صورت تخصصی و در قالب شبکه یکپارچه کارشناسی در سراسر کشور، در سریع‌ترین زمان گزارشات ارزیابی املاک و دارایی‌ها را توسط کارشناسان رسمی به انجام می‌رساند.


 

تهیه صورت‌های مالی جهت مهاجرت

تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی جهت اخذ ویزای مهاجرت به کشورهای مهاجر پذیر توسط کارشناس رسمی به همراه ارائه گزارش کامل و سریع در چهارچوب قوانین بین المللی و کشور مورد نظر. مجموعه آرمان سنجش به‌صورت تخصصی و در قالب شبکه یکپارچه کارشناسی در سراسر کشور، در سریع‌ترین زمان گزارشات مربوط به تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده را توسط کارشناسان رسمی به انجام می‌رساند.

مهاجرت به آمریکا

تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط کارشناسان رسمی اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی اخذ ویزای برای مهاجرت به کشور آمریکا، راهنمایی روش های مهاجرتی. مجموعه آرمان سنجش به‌صورت تخصصی و در قالب شبکه یکپارچه کارشناسی در سراسر کشور، در سریع‌ترین زمان گزارشات مربوط به تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده را توسط کارشناسان رسمی به انجام می‌رساند.


 
ارزیابی دارایی جهت مهاجرت
ارزیابی دارایی جهت مهاجرت

خدمات آرمان سنجش در حوزه مهاجرت

مهاجرت به‌عنوان یکی از راه‌های بهره‌مندی از نعمات الهی و شناخت پیدا کردن نسبت به ناشناخته هاست، افراد با هجرت به سرزمین‌های دیگر درصدد فراهم آوردن زمینه بروز و ظهور استعدادهای خود هستند. امروزه مهاجرت نیروی انسانی از سرزمینی به سرزمین دیگر به جهت تفاوت‌های فرهنگی، اجتماعی و عمدتاً تفاوت‌های فاحش در شرایط اقتصادی و معیشتی کشورهای مختلف، متقاضی و خواهان زیادی دارد، بخش عمده مهاجرت قانونی را افرادی شامل می‌شوند که با موازین و معیارهای استاندارد کشورهای مقصد همخوانی و مطابق دارند، برای دولت‌های پذیرنده مهاجر، مهاجرین سرمایه‌های بسیار غنی از نظر نیروی انسانی و سرمایه‌گذاری هستند، کشورهای پذیرنده مهاجر، عمدتاً با ایجاد شرایط و بسترهای مناسب، با کمترین هزینه چکیده و جوهره سرمایه‌ای کشورهای دیگر را که همانا نیروی انسانی هستند را به‌سوی خود جذب می‌کنند، از این منظر موضوع مهاجرت قانونی هرچند فرصت و امتیازی به فرد مهاجر است، ولیکن چون سازمان‌های مهاجرتی کشورهای مقصد با هدفمندی نسبت به اعلام برنامه‌های جذب مهاجر خود اقدام می‌نمایند، بیشتری منافع را برای این کشورها به همراه خواهد داشت.
عمده مقاصد مهاجرین ایرانی کشورهای استرالیا، کانادا، آمریکا و ... هستند. سازمان‌های مهاجرتی کشورهای مقصد ضوابط و معیارهای مشخصی برای پذیرش مهاجرین دارند، تقریباً در اکثر موارد فرد مهاجر تحت هریک از عناوین کسب ویزا بخواهد اقدام به درخواست مهاجرت بنماید، نیازمند ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط کارشناسان رسمی می‌باشند. در بخش‌های سرمایه‌گذاری و خوداشتغالی، فرد متقاضی می‌بایستی میزان دارایی‌های خود که توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی می‌گردد را به‌عنوان دارایی مستند و با ارائه مدارک مثبتِ در خصوص نحوه کسب این سرمایه را به سازمان‌های مهاجرتی مقصد ارائه نمایند. شرکت آرمان سنجش به‌عنوان تنها مجموعه ارائه‌دهنده خدمات پکیج کامل مورد درخواست وکلا و سازمان‌های مهاجرتی، ارزیابی املاک و دارایی‌ها و همچنین تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده را ارائه می‌نماید.

چرا خدمات آرمان سنجش در حوزه مهاجرت؟

خدمات مورد تقاضای وکلا و سازمان‌های مهاجرتی از این منظر که موکلین متقاضی مهاجرت به گستردگی کل کشور پراکنده و پخش هستند، از خدمات کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه‌های مختلف به‌منظور ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌ها و ... به‌صورت انفرادی بهره می‌جسته‌اند. تنوع رشته‌های کارشناسی و موارد و موضوعات مربوط به اموال منقول و غیرمنقول و همچنین رشته‌های مرتبط با حوزه ارزیابی ازجمله کارشناسان رسمی دادگستری در رشته‌های راه و ساختمان، تأسیسات و تجهیزات، کشاورزی و اراضی غیرمسکونی، معادن، وسایط نقلیه موتوری زمین، دریایی و هوایی و ... ازیک‌طرف و گستردگی و پهناوری کشور، همواره یکی از مشکلات تهیه گزارش‌ها مستند، صریح، شفاف و واقعی بوده است.
شرکت آرمان سنجش برای اولین بار با فراهم آورده شرایط مطلوب و با بهره‌مندی از شبکه یکپارچه کارشناسان، خدمات تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده و ارزیابی املاک و دارایی‌های متقاضیان را مطابق با فرمت‌ها و با لحاظ موارد جزئیات مورد درخواست اقدام به تهیه گزارش‌های مورد درخواست می‌نماید. صرفه‌های ناشی از مقیاس و تجمیع خدمات، موجب گشته تا خدمات ارائه‌شده در کوتاه‌ترین زمان، بیشتری دقت و کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار وکلای و سازمان‌های مهاجرتی قرار بگیرد.
شرکت آرمان سنجش باسابقه فعالیت طولانی در زمینه ارائه خدمات کارشناسان رسمی دادگستری و همکاری با مجموعه‌های مختلف فنی و مهندسی توانسته است شرایط مطلوبی در زمینه فراهم آوردن بستر مناسب جهت دسترسی به خدمات موردتقاضا را فراهم آورد. صداقت، سرعت، دقت و کیفیت خدمات ارائه‌شده پشتوانه مجموعه آرمان سنجش در ترسیم چشم‌اندازی روشن به‌منظور ارائه خدمات مطمئن است.

ارزیابی دارایی جهت مهاجرت
ارزیابی دارایی جهت مهاجرت
استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو