تاریخچه آرمان سنجش عادل

تاریخچه آرمان سنجش عادل

شرکت آرمان سنجش عادل به شماره ثبت 481463 در مورخ 1394/08/09 در اداره ثبت شرکت‌های استان تهران به ثبت رسیده است.
در کشور عمده خدمات کارشناسی در قالب شرکت‌های مهندسین مشاور، شرکت‌های پیمانکاری و مجموعه شرکت‌های خدماتی ارائه می‌گردد. آرمان سنجش نخستین شرکت ارائه خدمات کارشناسی ایران است که ارائه خدمات را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی و به‌صورت شبکه سراسری به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.
شرکت به‌منظور انسجام و متشکل کردن فعالیت ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌ها در سراسر کشور و به‌صورت تخصصی توسط کارشناسان رسمی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم برای نخستین بار در کشور اقدام به ایجاد زیرساخت لازم به‌منظور دسترسی آسان و مطمئن به کارشناسان و متخصصان حوزه فنی و مهندسی نموده است، فعالیت مجموعه آرمان سنجش با بهره‌گیری از اطلاعات، تجربه و سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص کشور در حوزه‌های فنی، مهندسی، مالی، بیمه‌ای و ... شکل‌گرفته و ارائه خدمت می‌نماید.
قریب به ده سال سابقه فعالیت مجموعه در قالب گروه کارشناسان رسمی دادگستری به نشانی وب‌سایت www.expert-group.org و ارائه خدمات منسجم در حوزه‌های فنی و مهندسی به مجموعه‌های حقوقی دولتی و خصوصی که به‌صورت شبکه گسترده در سراسر کشور نمایندگی و یا شعبه فعالیتی دارند، ما را در جهت نیل به توسعه فعالیت و گسترش شبکه سراسری کارشناسی رهنمون شد. مجموعه آرمان سنجش با اولویت ارائه خدمات در حوزه‌های فنی و مهندسی و به‌صورت تخصصی ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌های متقاضیان، ساختار سازمانی اولیه خود را بنا نهاده است. گستردگی فعالیت و تنوع رشته‌های موردتقاضا، منجر به توسعه فعالیت گردید، به‌نحوی‌که در کلیه حوزه‌های کارشناسی در سه سطح کارشناسان رسمی، ارزیابان خسارت بیمه‌ای و کارشناسان ارزیابی و بازدید اولیه، ساختار و چیدمان مجموعه آرمان سنجش طراحی و شکل گرفته است. طراحی و تکمیل شبکه سازمان‌یافته همکاران کارشناس در سراسر کشور در سه سطح و لایه فوق الاشاره، حوزه فعالیت مجموعه آرمان سنجش را به گستره سراسر کشور توسعه داد.
امروز، با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز اپلیکیشن شبکه یکپارچه کارشناسی (شیک) باقابلیت جستجوی کارشناس و ارائه خدمات اختصاصی خود را در سطح برتر خدمات معرفی کرده‌ایم که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در ارائه خدمات بر پایه شفافیت و تخصصی کردن خدمات در کشور خواهد بود. خدمات انسجام‌یافته در مجموعه آرمان سنجش به‌سرعت مورد تقاضای مخاطبین این خدمات قرارگرفته و بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های خودروسازی، سازمان‌ها، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی قرار با توجه به نیاز پاسخ داده نشده قبلی برای بهره‌مندی از این خدمات به‌خوبی پذیرای خدمات کارشناسی مجموعه آرمان سنجش شده‌اند.
گسترش حوزه‌های فعالیت و توسعه شبکه کارشناسی در داخل کشور، شرایط مطلوبی جهت ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای در خارج از کشور نیز شده است. ارائه خدمات تخصصی به مجموعه سازمان‌های مهاجرتی بین‌المللی در قاره اقیانوسیه، اروپا و آمریکا، حوزه فعالیت مجموعه را از گستره مرزهای کشور فراتر برده است. فعالیت و تجربیات گذشته، چراغ راه آینده شرکت است که از بدو شروع فعالیت تاکنون در مسیر تعالی و رشد کمی و کیفی روزافزون آن کوشا بوده‌ایم.
کاتالوگ (بروشور) سه لت آرمان سنجش
کاتالوگ (بروشور) سه لت آرمان سنجش
استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو