خدمات کارشناسی رسمی حسابداری و حسابرسی

خدمات کارشناسی حسابداری و حسابرسی

حسابرسی (حقیقی، حقوقی)

حسابرسی دقیق در پرونده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی توسط حسابرسان رسمی و خبره امروزه به‌عنوان سندی معتبر در زمینه شفافیت‌بخشی به موضوعات مالی موردتوجه و نیاز اکثر سازمان‌های رسیدگی‌کننده به وضعیت مالی اشخاص است.

خدمات مشاوره مالی

کاربرد زیاد استفاده از عکس‌های هوایی و تصاویر ماهواره‌ای امروزه در جهت تدقیق و مشخص کردن نقشه‌های موجود موجب شده این بخش از تخصص نقشه‌برداری خواهان و متقاضی زیادی داشته باشد
کاربرد زیاد استفاده از عکس‌های هوایی و تصاویر ماهواره‌ای امروزه در جهت تدقیق و مشخص کردن نقشه‌های موجود موجب شده این بخش از تخصص نقشه‌برداری خواهان و متقاضی زیادی داشته باشد
کاربرد زیاد استفاده از عکس‌های هوایی و تصاویر ماهواره‌ای امروزه در جهت تدقیق و مشخص کردن نقشه‌های موجود موجب شده این بخش از تخصص نقشه‌برداری خواهان و متقاضی زیادی داشته باشد

دپارتمان مالی شرکت آرمان سنجش با تجربه‌ای بالغ بر 11 سال در تهیه گزارش‌های مالی (صورت‌های مالی) بین‌المللی در زمینه مهاجرت به کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی سابقه همکاری مستمر با ده‌ها وکیل مهاجرت و مؤسسات معتبر مهاجرتی را داشته و با در اختیار داشتن کارشناسان مالی باتجربه در زمینه تهیه گزارش‌های مالی آمادگی کامل دارد که برای مؤسسات مهاجرتی و متقاضیان محترم مهاجرت خدمات تخصصی را در زمینه تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط کارشناسان رسمی دادگستری و خدمات ارزیابی با قیمت مناسب و کمترین زمان ممکن ارائه نماید.

نقطه تمایز فعالیت گزارش‌های تهیه‌شده توسط کارشناسان این شرکت با دیگر اشخاصی که به تهیه این‌گونه گزارش‌های مبادرت می‌ورزند در اختیار داشتن حسابداران مجرب و آشنا به قوانین و مقررات مهاجرت بوده که موجب شده است گزارش‌های مالی که توسط کارشناسان حسابداری این شرکت تهیه می‌شود با اطلاعات مندرج در نرتیو، بیزینس‌پلن، رزومه شخص و... متقاضیان مهاجرت انطباق کامل داشته باشد.

همچنین این شرکت با توجه به در اختیار داشتن پکیج کامل کارشناسان رسمی تمامی رشته‌های دادگستری و لینک بودن این کارشناسان با همدیگر قادر به ارائه گزارش‌ها با حداکثر کیفیت و حداقل خطا و مغایرت بین گزارش‌های کارشناسان رشته‌های مختلف می‌باشد و اختلافات و مغایرت‌هایی که بعضاً بین گزارش کارشناسان ارزیاب املاک و آیتم‌های مرقوم در ترازنامه و صورت مالی وجود دارد در گزارش‌های تهیه‌شده توسط کارشناسان این شرکت صفر می‌باشد و هماهنگی کامل بین کارشناسان ارزیاب املاک با کارشناسان مالی وجود دارد. این شرکت آمادگی دارد فهرست مؤسسات مهاجرتی و وکلای محترم در زمینه مهاجرت که با این شرکت در حال همکاری هستند را برای ارزیابی کیفیت کار این شرکت به شما ارائه نماید.

خلاصه‌ای از خدمات قابل‌ارائه توسط آرمان‌سنجش به شرح زیر می‌باشد:

  1. ارزیابی، قیمت‌گذاری و کارشناسی زمین، ساختمان، آپارتمان، واحدهای تجاری و سایر املاک و دارایی‌های منقول و غیرمنقول متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کشورهای کانادا، استرالیا و آمریکا و ... توسط کارشناسان رسمی در رشته راه و ساختمان و کارشناسان رسمی دادگستری در زمینه مرتبط با موضوع مورد کارشناسی با اخذ تأییدیه دادگستری و تأییدیه وزارت امور خارجه کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمت بسیار استثنایی نسبت به بازار...
  2. تهیه صورت‌های مالی (ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت جریان وجه نقد و...) به همراه گزارش حسابرسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت (قیمت بسیار استثنایی نسبت به قیمت بازار) به دو زبان فارسی و انگلیسی با توجه به درخواست متقاضی.
  3. برگزاری جلسات حضوری یا غیرحضوری با موکلین مؤسسات مهاجرتی و ارائه توضیحات لازم در خصوص صورت‌های مالی ارسال‌شده به آن‌ها به جهت ایجاد آمادگی کافی در آنان برای شرکت در مصاحبه و دفاع از مندرجات در صورت‌های مالی.
  4. امکان دریافت اطلاعات از متقاضیان محترم مهاجرت برای تهیه صورت‌های مالی بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان محترم به دفتر مرکزی شرکت از طریق تلفن، دورنگار، شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، واتس‌اپ و...، یا امکان پذیرایی و دریافت اطلاعات از موکلین محترم به‌صورت حضوری در دفتر مرکزی شرکت.
  5. این شرکت آمادگی لازم جهت ارائه راه‌حل‌هایی درخور توجه و مناسب برای تمامی مشکلات مشترک در صورت‌های مالی تهیه‌شده برای متقاضیان مهاجرت در ایران که ماحصل سال‌ها تجربه و فعالیت کارشناسان این شرکت در زمینه تهیه این‌گونه گزارش‌ها برای اداره مهاجرت بوده را دارد، مشکلاتی نظیر:
    نداشتن اظهارنامه مالیاتی، پایین بودن مبلغ مالیات پرداختی نسبت به سود اظهارشده در صورت‌های مالی ارائه‌شده به اداره مهاجرت، کافی نبودن گردش حساب بانکی برای پشتیبانی مبلغ فروش در صورت‌های مالی، پایین بودن و مغایرت بین مبلغ فروش اظهارشده در اظهارنامه عملکرد مالیاتی نسبت به فروش اظهارشده در صورت‌های مالی ارائه‌شده به اداره مهاجرت، نداشتن لیست بیمه، پایین بودن مبلغ سرمایه اسمی در آگهی روزنامه رسمی با سرمایه واقعی موردنیاز برای شروع بیزینس و صدها مشکل دیگر راه‌حلی مناسب و درخور توجه داشته که حاصل تجربه چندین ساله این شرکت بوده است.
  6. کارشناسان این شرکت خود را متعهد و ملزم می‌دانند که بعد از تکمیل و تحویل صورت‌های مالی در صورت نیاز، نسبت به اصلاح مجدد گزارش‌ها و صورت‌های مالی تهیه‌شده برای تأمین نقطه نظرات کارشناسان و وکلای محترم مؤسسات مهاجرتی بدون دریافت هزینه مجدد اقدام نمایند.
استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو