مقالات کارشناسی
مهاجرت به استان کبک از طریق خیشاوندی فدرال

مهاجرت به استان کبک از طریق خویشاوندی فدرال

برنامه خویشاوندی استان کبک

مهاجرت به کانادا برنامه خویشاوندی استان کبک شرایطی همانند خویشاوندی فدرال دارد (در توضیحات زیر آمده است). به این‌گونه که باید یکی از اقوام درجه‌یک فرد متقاضی، اقامت دائم در استان کبک را داشته باشد و زمانی که او درخواست اسپانسری خود را به سازمان مهاجرت به کانادا اعلام کند پرونده‌اش به جریان خواهد افتاد. اگرشما واجد شرایط اسپانسر شدن باشید و درخواست مهاجرت به کانادا را داده باشید باید برای اخذ گواهی گزینش کبک (CSQ) اقدام کنید و فرمهای مربوط به خود و فرد اسپانسر شونده را برای سازمان مهاجرت به کانادا بفرستید. و لازم به ذکر است که فرد اسپانسر شونده باید مسئولیت کمک و حمایت مالی فرد مهاجر را بر عهده گیرد زیرا که دولت باید فرد اسپانسر شونده را به‌عنوان ضامن مهاجر بپذیرد و مهاجر نمی‌تواند از دولت درخواست کمک مالی داشته باشد.

ادامه مطلب

برنامه تجاری برای مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری

 مهاجرت به کانادا از طریق برنامه تجاری کبک، در جستجو جذب افرادی است با تجربه بیزینس تجاری که بتوانند برای توسعه و پیشرفت کشور کانادا کمک کنند، اگر این افراد قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشند و بتوانند از عهده شرایطی که دولت کبک مشخص کرده است برآیند، بهترین موقعیت را کسب کرده‌اند و می توانند پس از انجام دادن آزمایش‌های پزشکی، سلامت و امنیتی این سازمان با یکی از روش‌های زیر اقدام به گرفتن ویزای اقامت دائم کنند. به مهاجرینی که از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند گواهینامه انتخاب کبک نیز داده می‌شود، این برنامه مهاجرت به کانادا به سه روش زیر ارائه می‌شود:
  • برنامه سرمایه‌گذاری کبک
  • برنامه کارآفرینی کبک
  • برنامه خوداشتغالی کبک
ادامه مطلب

برنامه نیروهای متخصص کبک

برنامه نیروهای متخصص به کبک

برنامه مهاجرت به کانادا نیروهای متخصص برای مهاجرینی طراحی‌شده است که دارای تخصص‌های فنی و حرفه‌ای هستند که علاوه بر داشتن سابقه کاری درخشان، قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور را نیز دارند. این برنامه مهاجرتی می‌تواند روش مناسبی برای این افراد باشد زیرا امتیازات فراوانی دارد که شامل اعطا کردن گواهینامه انتخاب کبک (CSQ) به درخواست‌کنندگان نیروهای تخصصی کبک می‌شود. این روش مهاجرت به کانادا با سیستم امتیازدهی، افراد را تأیید یا رد می‌کند، مهاجرین مجرد برای پذیرفته شدن باید دارای حداقل 49 امتیاز و مهاجرینی که متأهل هستند حداقل باید 57 امتیاز داشته باشند به‌علاوه سازمان مهاجرت نیز 6 امتیاز در نظر گرفته است که با توجه به قابلیت انطباق فرد به او می‌دهد.

ادامه مطلب

عوامل مهاجرت، فرهنگ پذیری و محیط

عوامل مهاجرت، فرهنگ پذیری و محیط

در مهاجرت به استرالیا عواملی چون فرهنگ پذیری و محیط باید مورد برسی قرار بگیرد تا فرد یا افرادی که می‌خواهند زندگی جدیدی را در یک محیط جدید و غیرقابل پیش‌بینی شروع کنند دچار سردرگمی نشوند، هر کشوری قانون‌ها، آداب‌ورسوم، فرهنگ و حتی خوردوخوراک مخصوص به خود را دارد، ما در اینجا سعی کرده‌ایم به چند عوامل مهم که مهاجران در مهاجرت به استرالیا پیش رو دارند اشاره‌کنیم.

ادامه مطلب

ویزای کار آفرینی جهت مهاجرت از طریق ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری

ویزای کار آفرینی برای کارآفرینان و راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید

آیا در رؤیای کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری به سر می‌برید؟ آیا به دنبال تأثیر مثبت جهانی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، ویزای جدید تأثیر جهانی نیوزلند (GIV) به کارتان می‌آید. در حال حاضر، اداره مهاجرت به استرالیا (نیوزلند) با همکاری ادموند هیلاری فلوشیپ، اقدام به ارائه این ویزای جدید برای جذب کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و تیم راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید کرده است. مردم باانگیزه و با توانایی ایجاد یک کار نوآورانه، با این ویزای جدید به نیوزلند دعوت می‌شوند. شرکت آرمان سنجش با ارائه ویزای سرمایه گزاری می‌تواند رؤیای شمارا به حقیقت تبدیل کند.

ادامه مطلب

موفق ترین افراد مهاجر به استرالیا

با موفق‌ترین مهاجران استرالیا آشنا شوید

مهاجران موفق

این افراد با دستان خالی وارد استرالیا شدند و اکنون موفق‌ترین مدیران استرالیا هستند. با در نظر گرفتن تقریباً 25% جمعیت کنونی استرالیا که در کشورهای دیگر متولدشده‌اند و به کشور استرالیا مهاجرت کرده‌اند و پژوهش تازه‌ای در ایالات‌متحده که نشان می‌دهد احتمال اینکه مهاجران، تبدیل به میلیونرهای خودساخته بشوند، چهار برابر دیگر افراد است، جای شگفتی نیست که این کشور، سرزمینی برای بسیاری از مدیران موفق شده است؛ و بسیاری از این مدیران موفق با برنامه مهاجرت به استرالیا، آغاز به فعالیت کردند. در اینجا، شش فردی که هنگام آمدن به استرالیا چیزی جز لباس‌های تنشان نداشتند را معرفی می‌کنیم. مهاجرت به استرالیا می‌تواند تمام رؤیاهای شما را به حقیقت تبدیل کند، برنامه‌های مهاجرت به استرالیا از قبیل ویزای مهاجرت سرمایه‌گذاری، ویزای مهاجرت مهارت و تخصص و ویزای مهاجرت کارآفرینی از بهترین روش‌های مهاجرت می‌باشد.

ادامه مطلب

نقش کشور استرالیا در پذیرش پناهندگان

نقش استرالیا در پذیرش پناهندگان

آنچه پناهندگان استرالیا باید بدانند

هیئت عالی سازمان ملل متحد در سال 2011 وضعیت طولانی‌مدت حضور پناهندگان را تخمین زده و مشخص‌ شده است که حدود 7.1 میلیون پناهنده وجود دارد. افرادی که به‌جای مهاجرت به استرالیا می‌خواهند پناهنده شوند باید بدانند که اصطلاح پناهندگان برای افرادی استفاده می‌شود که حدود پنج سال یا بیشتر تبعیدشده باشند. این افراد با خشونت و آزار و اذیت، به‌اجبار خانه‌های خود را ترک می‌کنند. کمیته پناهندگان ایالات‌متحده در اردوگاه‌های مرتبط، از جیره‌های غذایی برای آن‌ها استفاده می‌کنند زیرا پناه‌جویان فرصت‌های کار و تحصیل ندارند، همچنین به جهت جنگ و خونریزی و درگیری‌ها، هیچ راهی برای بازگشت به کشورهای درگیر جنگ و ... وجود ندارد. اسکان مجدد پناهندگان به (کشور سوم) تنها امید آنان است، اما شانس آن نیز بسیار ضعیف است. در سال 2011، حدود 79800 نفر پناهنده در 22 کشور اسکان مجدد یافته و پذیرفته شدند که عبارت‌اند از:

ادامه مطلب

رویای مهاجرت به استرالیا

آیا استرالیا برای مهاجرین، سرزمین فرصت‌هاست؟

استرالیا سرزمین فرصت‌ها!

برای مهاجرت به استرالیا این خبر قابل‌توجه است که «دانولد ترامپ» ریاست‌جمهور ایالات‌متحده، به مالکوم تِرنبول نخست‌وزیر استرالیا اطمینان داده است که پیمان اسکان پناهندگانی که دولت استرالیا با کابینه اوباما امضا کرده بود پابرجا خواهد ماند. استرالیا در پذیرش پناهندگان جهان چه نقشی دارد؟ بر اساس اطلاعات وب‌سایت نخست‌وزیر استرالیا، این پیمان‌نامه یک مرحله‌ای، بیش از هزار پناهنده را از دو مرکز بازداشت دور از سواحل استرالیا نارو و مانوس در ایالات‌متحده اسکان خواهد داد. این توافق زمانی مورد پرسش واقع شد که «ترامپ» یک دستور اجرایی در روز جمعه امضا نمود که همراه با تعلیق همه پذیرش‌های پناهندگی برای 120 سال، ورود مهاجران از هفت‌کشور مسلمان را نیز منع می‌کند.

ادامه مطلب

مهاجرت به استرالیا

چند فرهنگی و ادغام مهاجرین در استرالیا

کلیات چند فرهنگی در برنامه مهاجرت به استرالیا

استرالیا بیش از شش دهه، کشور مهاجرپذیر بزرگی بوده است و مهاجرت مرکزی منجر به ساخت این کشور شده است. در دو دهه گذشته، به‌طور قابل‌توجهی شرایط مهاجرت به استرالیا تغییر کرده و مسائل مربوط به مهاجرت و چند فرهنگی، در سطح افکار عمومی و سیاست‌های ملی بحث‌برانگیز شده است. اما چه اتفاقی برای مهاجران در استرالیا رخ‌داده است؟ در این مقاله، به‌طور گسترده‌ای طیف وسیعی از تحقیقات اولیه و ثانویه به ارزیابی شواهد ذهنی و اهداف ادغام مهاجرین استرالیا می‌پردازیم. اصلی‌ترین سؤال این مقاله پژوهشی این است که تا چه اندازه زندگی مهاجران، ازلحاظ اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ادغام شده‌اند؟ و آیا این چند فرهنگی استرالیا در دستیابی به هدف یکپارچه‌سازی مهاجرین موفق بوده است؟ آیا مهاجرت، زندگی مهاجران کشورهای توسعه‌نیافته را بهتر می‌کند؟ و آیا افراد با برنامه مهاجرت به استرالیا با مشکلاتی روبرو هستند؟

ادامه مطلب

مهاجرت زندگی بهتر

آیا مهاجرت، زندگی مهاجران کشورهای توسعه‌نیافته را بهتر می‌کند؟

بر اساس گزارش جدیدی که بیان می‌کند سیاست‌گذاران، بیشتر بر روی مهاجرانی از کشورهای پیشرفته و پولی که آن‌ها برای خانواده‌هایشان به وطن خود می‌فرستند تمرکز دارند، گفتمان‌های بین‌المللی مهاجرت، تجربه میلیون‌ها نفر را که بین کشورهای درحال‌توسعه مهاجرت کرده‌اند نادیده گرفته‌اند. در برنامه‌های مهاجرت به استرالیا نیز همین‌گونه است. برنامه‌های مهاجرتی سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و اشتغال‌زایی استرالیا نیز به همین منظور تشکیل‌شده است. کشور استرالیا یک کشور توسعه‌یافته است و افرادی که می‌خواهند برای زندگی به کشور استرالیا بروند باید در زمینه توسعه این کشور نقشی داشته باشند تا بتوانند اقامت دائم کشور استرالیا را بگیرند؛ اما صنعت گردشگری نیز برای کشور استرالیا سرمایه قابل‌توجهی بوده است هرساله گردشگران میلیون‌ها دلار به سرمایه کشور استرالیا افزوده‌اند.

ادامه مطلب

1 2
استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو