مقالات کارشناسی

تهیه صورت‌های مالی برنامه سرمایه‌گذاری کبک

مهاجرت به استان کبک کانادا از طریق سرمایه گذاری

موضوع مهاجرت سرمایه‌گذاری به ایالت کبک کانادا به‌منظور جذب افراد بیزینس من، باتجربه با هدف سرمایه‌گذاری به مبلغ حداقل ۸۰۰،۰۰۰ دلار کانادا (حدود 2.6 میلیارد تومان) در پروژه‌های اقتصادی ایالت کبک طراحی و به اجرا گذاشته می‌شود.

موضوع مهاجرت سرمایه‌گذاری به ایالت کبک کانادا به‌منظور جذب افراد بیزینس من، باتجربه باهدف سرمایه‌گذاری به مبلغ حداقل ۸۰۰،۰۰۰ دلار کانادا (حدود 2.6 میلیارد تومان) در پروژه‌های اقتصادی ایالت کبک طراحی و به اجرا گذاشته می‌شود. همچنین علاوه بر میزان سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران بایست واجد شرایط زیر نیز باشند:

 • داشتن حداقل دو سال تجربه و سابقه مدیریتی در پنج سال گذشته در یک بیزینس قانونمند در یکی از زمینه‌های صنعتی، کشاورزی، بازرگانی یا در یک بیزینس حرفه‌ای و تخصصی قانونمند، یا اینکه در یک آژانس بین‌المللی یا یک ارگان دولتی سابقه فعالیت و کار داشته باشند.
 • میزان حداقل سرمایه خالصی برابر ۱،۶۰۰،۰۰۰ دلار کانادا که به استناد مدارک مثبتِ به‌صورت قانونی به‌دست آمده باشد.
 • انجام پروژه‌ای به‌صورت سرمایه‌گذاری به مبلغ حداقل ۸۰۰،۰۰۰ دلار کانادا (لازم به ذکر است این مبلغ قابل تأمین به‌صورت وام بانکی نیز هست)

علاوه بر شاخص‌های فوق عوامل دیگری مانند سن، جنسیت، میزان تحصیلات و مهارت‌های زبان درخواست‌کنندگان نیز دارای اهمیت هستند. همچنین شما می‌بایستی حداقل  ۴۰  امتیاز بر طبق مواد گزینش مهاجرت سرمایه‌گذاری ایالت کبک را دارا باشید. این عوامل عبارت‌اند از:

فاکتور گزینشامتیازات
تحصیلاتحداکثر 12 امتیاز
تجربه مدیریتیحداکثر 10 امتیاز
سنحداکثر 10 امتیاز
دانش زبان انگلیسی / فرانسهحداکثر 22 امتیاز
زندگی و بستگان در کبکحداکثر 8 امتیاز
قابلیت انطباقحداکثر 5 امتیاز
قرارداد سرمایه‌گذاریحداکثر 25 امتیاز
مجموعحداکثر 92 امتیاز
امتیاز قبولی40 امتیاز

ارائه گزارش‌های مالی مستند مربوط به میزان دارایی به مبلغ 1.600.000 دلار کانادا که می‌بایستی اموال و دارایی‌های فرد متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزش‌گذاری شده و در صورت‌های مالی حسابرسی شده که توسط حسابرس رسمی تهیه می‌گردد به سازمان مهاجرتی کانادا ارسال گردد. گروه تخصصی و باتجربه مالی شرکت آرمان سنجش باسابقه فعالیت مرتبط و تخصصی در این حوزه، در سریع‌ترین زمان ممکن صورت‌های مالی حسابرسی شده جهت ارائه به سازمان مهاجرتی ایالت کبک را تهیه و ارائه می‌نماید.

 • نویسنده : دپارتمان مهاجرت
  • امتیاز :
  • 7
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1396/07/01
 • تعداد مشاهده : 421 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو