کارشناس ارزیابی خسارت بیمه

کارشناس ارزیابی خسارت بیمه

خدمات بیمه‌ای آرمان‌سنجش

شبکه یکپارچه کارشناسان رسمی آرمان سنجش، نظرات کارشناسی را به صنعت بیمه در بازدید اولیه و همچنین تعیین علت خسارت و برآورد میزان خسارت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای ارائه می‌نماید.
بیمه‌های مسئولیت، خطرات ناشی از قصور فردی و یا غفلت بیمه‌گذار را که منجر به خسارات مالی و جانی به اشخاص ثالث می‌شود را پوشش می‌دهد.
 
بیمه اشخاص، پوشش خطرات در حوزه‌های بیمه‌های درمانی، زندگی، حوادث را در برگرفته و موارد مربوط به این رشته‌ها را بیان می‌دارد.
 
بیمه اموال، پوشش خطرات ناشی از ریسک در حوزه‌های آتش‌سوزی، باربری، مهندسی، اتومبیل، هواپیما، دام، سرقت، تعطیلی کارگاه و کارخانه، انفجار اتمی و ... را دربر می‌گیرد.
 
کارشناسی ارزیابی خسارت بیمه
کارشناسی ارزیابی خسارت بیمه

خدمات آرمان سنجش در حوزه بیمه

کارشناسان رسمی دادگستری رشته بیمه در دو بخش خدماتی را به صنعت بیمه ارائه می‌نمایند. در هنگام صدور بیمه‌نامه‌ها، هرگاه ارزش ریالی موضوع بیمه‌شده و همچنین ریسک ناشی از پوشش‌های بیمه‌ای آن زیاد باشد، عموماً شرکت‌های بیمه‌گزار در بخش نخست مراحل صدور یا همان بازدید اولیه نیز به جهت تدقیق کافی  ازنظر کارشناسان رسمی دادگستری در رشته‌های مختلف استفاده می‌نمایند. در بخش دیگری در صنعت بیمه که از خدمات کارشناسان رسمی دادگستری استفاده می‌نمایند، زمان بروز خسارت و پرداخت هزینه‌ها به زیان دیدگان است، همواره آنچه مرسوم و معمول شده است، خسارت وارده به بیمه‌گزار به نحو مطلوبی توسط شرکت‌های بیمه‌ای پوشش داده نمی‌شود. در اکثر موارد نظریه کارشناسی ارزیابان خسارت در هنگام برآورد خسارات وارده به زیان‌دیده مورد تأیید بیمه‌گزار واقع نمی‌شود. در این‌گونه موارد چه از طریق حل اختلاف داوری و چه از طریق طرح موضوع در محاکم، علت خسارت و تعیین میزان خسارت از طریق نظریه‌های کارشناس رسمی در رشته‌های مختلف کارشناسی تعیین می‌گردد.

چرا خدمات بیمه‌ای آرمان سنجش؟

تجمیع خدمات پراکنده و استانداردسازی ارائه خدمت، امروز از الزامات اولیه بهره‌گیری درست از این بخش است. خدمات ارائه‌شده توسط کارشناسان رسمی مجموعه آرمان سنجش علاوه بر تنوع در رشته و صلاحیت‌های کارشناسی، دارای گستره جغرافیایی وسیعی نیز می‌باشد. خدمات ارائه‌شده توسط شبکه یکپارچه کارشناسان رسمی (شیک) در بخش‌های مختلفی به‌صورت سراسری ارائه می‌گردد. شبکه کارشناسی مجموعه آرمان سنجش متشکل از کارشناسان رسمی، ارزیابان خسارت بیمه‌ای و کارشناسان خبره در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی هستند، گستره شبکه آرمان سنجش این امکان را فراهم آورده است تا با فراهم آوردن شبکه سراسری دسترسی به نزدیک‌ترین کارشناس در سراسر کشور به سهولت و در کمترین زمان ممکن فراهم آید. مجموعه آرمان سنجش با بهره‌گیری از خدمات کارشناسان رسمی باتجربه و باسابقه، به‌صورت شبکه سراسری و در قالب فرمت‌های استاندارد موردتوافق با شرکت‌های بیمه، نسبت به تهیه گزارش‌های کارشناسی اقدام می‌نماید. گزارش‌های کارشناسی قبل از ارسال به کارفرما توسط سرتیم دپارتمان کارشناسان رسمی رشته بیمه مورد کنترل مضاعف قرار می‌گیرد و در صورت مغایرت و یا هرگونه اشکال، گزارش قبل از ارسال اصلاح می‌گردد. با این روش، انحراف گزارش‌های را به حداقل و نزدیک به صفر رسانده‌ایم. سیستم دریافت و ارجاع کار به کارشناسان به‌صورت آنلاین و سیستمی بوده و این مهم علاوه بر سرعت دسترسی و پاسخگویی موجب جلوگیری از هزینه‌های و صرف وقت زیاد خواهد شد.

کارشناسی ارزیابی خسارت بیمه
ارزیابی خسارت بیمه

استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018
طراحی سایت پافکو