بنر اختلاف کارفرما و پیمانکار
خدمات آرمان سنجش در امور اختلاف کارفرما و پیمانکار

در تمامی بخش‌های اقتصادی که فعالیت جاری و مستمر داشته باشند، همواره با امور مربوط به واگذاری کار، فعالیت و یا خدماتی از مجموعه خود به سایر شرکت‌ها، اشخاص حقیقی و حقوقی روبرو هستیم. به‌طور عام، همواره و به‌طور روزمره با اختلافات ناشی از کارهای واگذاری شده و انجام کار، روبرو هستیم، رسیدگی به اختلافات ناشی از قراردادها و یا فعالیت‌های واگذارشده در کلیه بخش‌های اقتصادی در حوزه رسیدگی کارشناسان رسمی دادگستری باصلاحیت مربوطه قرار می‌گیرد. به‌طور مشخص رسیدگی به اختلافات مربوط به قراردادهای پیمانکاری در حوزه‌های فنی و مهندسی، خدماتی و ... را می‌توان برشمرد.
شرکت آرمان سنجش باسابقه فعالیت بیش از 10 سال در زمینه ارائه خدمات کارشناسان رسمی دادگستری و همکاری با مجموعه‌های مختلف اقتصادی، مؤسسات حقوقی معتبر، توانسته است شرایط مطلوبی در زمینه فراهم آوردن بستر مناسب جهت دسترسی به خدمات مورد تقاضا را فراهم آورد. صداقت، سرعت، دقت و کیفیت خدمات ارائه‌شده پشتوانه مجموعه آرمان سنجش در ترسیم چشم‌اندازی روشن به‌منظور ارائه خدمات مطمئن است.

 

چرا خدمات آرمان سنجش در امور اختلاف کارفرما و پیمانکار؟

شبکه سراسری همکاران و کارشناسان رسمی مجرب و با سابقه این مجموعه، سابقه مفید و اجرایی در انجام امور مربوط به این بخش، بهره‌گیری از کارشناسان مجرب باسابقه فعالیت در پروژه‌ها و حوزه‌های مختلف اجرایی، آشنایی کامل و مباحث مورد ادعای طرفین، سرعت در انجام کارهای ارجاعی و دقت نظر و کیفیت بالای خدمات قابل ارائه موجب شده است که ارائه خدمات در قالب شرکت حقوقی آرمان سنجش مورد تقاضای تعداد زیادی از شرکت‌ها و سازمان‌های اقتصادی باشد و به‌عنوان گزینه‌ای مطمئن و برندی مورد اتکا از سوی استفاده کنندگان این خدمات به سایر توصیه گردد.

استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2017
طراحی سایت پافکو