ارزیابی املاک و آپارتمان جهت مهاجرت

از شرایط اقدام برای مهاجرت به استرالیا و کشورهای مهاجر پذیر داشتن گزارش کامل از دارایی ها به زبان انگلیسی و یک کارشناس مجرب، وکیل معتبر و بین المللی جهت رسیدگی به امور حقوقی، ارزیابی املاک و آپارتمان جهت مهاجرت و همچنین تهیه‌ی صورت‌های مالی حسابرسی شده جهت مهاجرت و ارائه به سفارت با بهترین گزارش تخصصی مورد تایید سازمان های بین المللی می‌باشد.

ارزیابی املاک جهت مهاجرت سفارت توسط کارشناسان رسمی

ارزیابی املاک جهت مهاجرت، یکی از انواع گزارش‌های ارزیابی است که کارشناسان رسمی می‌توانند آن را تهیه نمایند، امروزه مهاجرت به‌عنوان یکی از راه‌های تغییر شرایط و رسیدن به زندگی بهتر و به دست آوردن شرایط مطلوب مورد درخواست متقاضیان مهاجرت به سایر کشورهاست. اخذ انواع متنوع ویزاهای مهاجرت در کشورها مختلف و ازجمله کشورهایی که مقصد بیشترین مهاجرین ایرانی رادارند، نیازمند ارائه مستندات موردنیاز در خصوص دارایی‌ها، اموال و تهیه گزارش جامعی از وضعیت مالی متقاضیان مهاجرت است.

تهیه صورت های مالی حسابرسی شده جهت ارائه به سفارت

بر اساس دسته‌بندی انواع ویزاهایی که نیاز به تقویم، مستندسازی و ارزیابی اموال، املاک و دارایی‌های فرد را جهت ارائه به سازمان‌های مهاجرتی دارند، طیف وسیعی را شامل می‌شوند، هرچند شرایط، ضوابط و مقررات کشورهای مختلف در خصوص پذیرش مهاجرین باهم متفاوت است. ولیکن در همه انواع ویزا و در اکثر کشورهای مهاجرپذیر، موضوع ارائه گزارش‌های مستند و مورد تأییدی که نشانگر میزان توانمندی‌های متقاضیان ازنظر مالی، تخصصی و مهارت‌های آن‌ها باشد مشترک است، که این مستندسازی در قالب تهیه گزارش ارزیابی املاک جهت مهاجرت و تهیه‌ی صورت‌های مالی حسابرسی شده جهت مهاجرت و ارائه به سفارت صورت می‌پذیرد.

ارزیابی املاک جهت مهاجرت

از آنجائی که موضوع مهاجرت امروزه در سراسر جهان موضوعی جاری و رو به افزایش، هم ازنظر کمیت و هم ازنظر میزان توجه سازمان‌های ملی و بین‌المللی می‌باشد، لذا سازمان‌های مهاجرتی کشورهای مهاجرپذیر ازجمله کشور کانادا و استرالیا و … به‌منظور ساماندهی این موضوع، پذیرش متقاضیان را به‌صورت تخصصی و از طریق وکلای قانونی انجام می‌دهند. توجه و دقت نظر در آمارهای جهانی مهاجرت که سازمان ملل همه‌ساله اعلام می‌نماید، مبین این مهم است که موضوع مهاجرت صرفاً از کشورهای کمتر توسعه‌یافته به کشورهای توسعه‌یافته نیست، بلکه به‌طور مثال بخش عمده‌ای از مهاجرین به کشور کانادا را شهروندان آمریکایی تشکیل می‌دهند. بررسی پرونده‌های مهاجرتی توسط کارشناسان بسیار خبره و مسلط در کشورهای مهاجرپذیر صورت می‌گیرد، از آنجائی که مأمورین اداره مهاجرت در بررسی پرونده‌های دریافتی با طیف وسیعی از مهاجرین سایر کشورها مواجه هستند، لذا مستندسازی و کیفیت تهیه و تدوین گزارش‌هایمی باستی حداقل متناسب و در حد و اندازه‌های استاندارد بین‌المللی باشد. تهیه گزارش‌های ارزیابی املاک، آپارتمان، زمین، خودرو، کارخانه، و به‌طورکلی ارزیابی اموال منقول و غیرمنقول، جهت مهاجرت و جهت ارائه به سفارت به‌منظور مستندسازی میزان دارایی‌های فرد که نشانگر تمکن و توانمندی مالی وی باشد، در هریک از کشورهای مختلف به اشکال گوناگونی انجام می‌پذیرد. در اکثر کشورها مؤسسات و شرکت‌های تخصصی که در این زمینه فعال هستند مدیریت تکمیل و تهیه‌ی گزارش‌های مستندسازی اموال، دارایی‌ها و صورت‌های مالی مورد تائید را انجام می‌دهند.

تهیه گزارش ویژه جهت ارائه به سفارت

شرکت آرمان سنجش تنها شرکت ارائه‌دهنده خدمات تهیه گزارش ارزیابی جهت مهاجرت و ارائه به سفارت در کشور ایران است که با داشتن بیش از ده سال سابقه به‌صورت تخصصی درزمینهٔ ارزیابی املاک فعال است. فرمت و قالب گزارش‌های تهیه‌شده در شرکت آرمان سنجش مورد تائید و توافق وکلای امور مهاجرت بین‌المللی و سازمان‌های مهاجرتی است. نکته حائز اهمیت در مدل گزارش‌های ارزیابی مورد تائید سازمان‌های مهاجرتی، علاوه بر صحت، تفصیل و … مستند بودن گزارش‌های بر اساس مرجع و رفرنس قابل‌اعتماد جهانی است، امری که در ساختار گزارش‌های تهیه‌شده در شرکت آرمان سنجش به نحو احسن رعایت و انجام می‌پذیرد. در بخش گزارش‌های مالی تائید شده نیز، با بهره‌گیری از فرم‌های استاندارد جهانی در گزارش‌های مالی کارشناسان شرکت آرمان سنجش به جهت تسلط و اشراف کامل به موضوعات متنوع مالی خدمات تخصصی را در این حوزه ارائه می‌نمایند.

ارزیابی املاک جهت مهاجرت
ارزیابی املاک جهت مهاجرت

۵ / ۵٫ مجموع: ۴

اشتراک گذاری توسط:

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس‌اپ
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل

مقالات مرتبط را مطالعه کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.