ویزای کار آفرینی برای کارآفرینان و راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید


ویزای کار آفرینی برای کارآفرینان و راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید

آیا در رؤیای کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری به سر می‌برید؟ آیا به دنبال تأثیر مثبت جهانی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، ویزای جدید تأثیر جهانی نیوزلند (GIV) به کارتان می‌آید. در حال حاضر، اداره مهاجرت به استرالیا (نیوزلند) با همکاری ادموند هیلاری فلوشیپ، اقدام به ارائه این ویزای جدید برای جذب کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و تیم راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید کرده است. مردم باانگیزه و با توانایی ایجاد یک کار نوآورانه، با این ویزای جدید به نیوزلند دعوت می‌شوند. شرکت آرمان سنجش با ارائه ویزای سرمایه گزاری می‌تواند رؤیای شمارا به حقیقت تبدیل کند.

برای مهاجرت به استرالیا باید دارای برنامه‌ریزی دقیقی باشید و اطلاعات جامعی را از نوع ویزایی که انتخاب کرده‌اید در دست داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. مشاوران و کارشناسان و وکلای باتجربه می‌توانند در این زمینه بهترین راه را به شما معرفی کنند. استرالیا به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به یک بازار سازگار است، ولی مشکلاتی نیز در سر راه قرار دارد که در امور مهاجرت موردبررسی قرار می‌گیرد.

ویزای کارآفرینی
ویزای کارآفرینی

معمولاً به افرادی که در زندگی خود هدفمند هستند و انگیزه نسبتاً بالایی دارند و با پشتکار فراوان به سمت هدف، بدون اتلاف وقت حرکت می‌کنند کارآفرین گفته می‌شود، کشورهای توسعه‌یافته نیز برای پیشبرد اهداف خود به دنبال این افراد کارآفرین هستند و از طریق برنامه‌های مهاجرت به اهداف خود می‌رسند، کارآفرینان با ایجاد شغل و درآمد، هم برای خود مفید خواهند بود هم برای توسعه کشور مهاجرپذیر. همان‌طور که گفته شد برای مهاجرت به استرالیا می‌توانید ویزای کارآفرینی که نام دیگرش ویزای مهاجرتی کسب‌وکار نوآوری است را انتخاب کنید، پس از اینکه شما توسط سازمان مهاجرت انتخاب و موفق به شروع پروژه مهاجرت شده‌اید، باید حداقل ۶۵ امتیاز طبق جدول امتیاز کسب نمایید. ویزای مهاجرتی کارآفرینی زیرمجموعه‌ای از ویزاهای سرمایه‌گذاری می‌باشد. امروزه ویزای سرمایه‌گذاری یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به استرالیاست و سالانه تعداد کثیری از سرمایه‌گذاران با برنامه مهاجرت به استرالیا فعالیت خود را آغاز می‌کنند و در حال حاضر بیش از ۱۸ هزار شرکت خارجی در استرالیا به فعالیت مشغول می‌باشد. اقتصاد استرالیا با آمریکا و اروپا رابطه مستقیم دارد و این کشور ازنظر راحتی در راه‌اندازی تجارت دومین کشور در دنیا شناخته می‌شود و همچنین اقتصادش جزو ۵ اقتصاد برتر رو به رشد دنیا به‌حساب می‌آید.

کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه مهاجرت به استرالیا برای گرفتن ویزاهای سرمایه‌گذاری نقش ویژه‌ای دارند و همچنین صلاحیت‌های لازم را برای ارزیابی املاک، اموال و تهیه صورت‌حساب‌های مالی متقاضیان دارا می‌باشند.


دیدگاه خود را بیان کنید

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

- از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page

استفاده از مطالب درگاه آرمان سنجش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آرمان سنجش عادل می‌باشد. @2018

طراحی شده با توسط گروه نهال