ما که هستیم؟ آرمان سنجش چیست؟!

پیام مدیرعامل آرمان سنجش

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست، پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است.

امروزه در غوغای شلوغی و شرایط پیچیده جهان کسب‌وکار، عواملی بی‌شماری نظیر رقابت، ایجاد برندینگ و جهانی‌شدن، عدم ثبات محیط بازار، کاهش تصدی‌گری‌های دولت، فزونی تعداد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تلاش هریک برای کسب سهم بیشتری از بازار کسب‌وکار و نیز امکان ورود به فعالیت‌های جدید و سود آفرین، به‌واسطه تجمیع سرمایه‌های بالفعل و بالقوه، موجب شده که کارگروهی بنگاه‌های اقتصادی در قالب شرکت‌های مادر (هلدینگ) متداول و رایج گردد. مهم‌تر از تجمیع سرمایه‌های اقتصادی، تجمیع توان تخصصی و نیروی متخصص کارشناسی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم و ارائه خدمات تحت برندی واحد و معتبر است.

مفتخریم که برای نخستین بار توانسته‌ایم در سایه الطاف الهی همکارانی صدیق، فهیم و متخصص را از سراسر کشور با تخصص‌های گوناگون و صلاحیت‌های متنوع در شرکت آرمان سنجش عادل میزبان باشیم و با فراهم آوردن محیطی توأم با آرامش و اخلاق حرفه‌ای در سرافرازی میهن عزیزمان ایران کوشا باشیم. بر اساس اخلاق و تعهد حرفه‌ای خواهیم کوشید تا در عرصه ارائه خدمات کارشناسی، برندی بی‌بدیل و قابل‌اعتماد را برای مخاطبین این خدمات ارائه دهیم. امید است در این راه در سایه توفیقات حق‌تعالی در ارائه خدمت موفق باشیم.

چشم انداز آرمان سنجش از دیدگاه مدیرعامل

می‌خواهیم با ایجاد شبکه‌ای گسترده، چابک و توانا در سراسر کشور، موجب اعتلای فرهنگ، سلامت و کیفیت خدمات کارشناسی تخصصی در حوزه‌های فنی، مهندسی و حقوقی شویم تا با ایجاد برندی پرافتخار و بی‌بدیل در این حوزه، شرکتی پیشرو در داخل کشور و خاورمیانه باشیم.

تاریخچه آرمان سنجش عادل | شبکه یکپارچه کارشناسان رسمی

شرکت آرمان سنجش عادل به شماره ثبت ۴۸۱۴۶۳ در مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ در اداره ثبت شرکت‌های استان تهران به ثبت رسیده است.
در کشور عمده خدمات کارشناسی در قالب شرکت‌های مهندسین مشاور، شرکت‌های پیمانکاری و مجموعه شرکت‌های خدماتی ارائه می‌گردد. آرمان سنجش نخستین شرکت ارائه خدمات کارشناسی ایران است که ارائه خدمات را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی و به‌صورت شبکه سراسری به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.

شرکت به‌منظور انسجام و متشکل کردن فعالیت ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌ها در سراسر کشور و به‌صورت تخصصی توسط کارشناسان رسمی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم برای نخستین بار در کشور اقدام به ایجاد زیرساخت لازم به‌منظور دسترسی آسان و مطمئن به کارشناسان و متخصصان حوزه فنی و مهندسی نموده است، فعالیت مجموعه آرمان سنجش با بهره‌گیری از اطلاعات، تجربه و سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص کشور در حوزه‌های فنی، مهندسی، مالی، بیمه‌ای و … شکل‌گرفته و ارائه خدمت می‌نماید.

قریب به ده سال سابقه فعالیت مجموعه در قالب گروه کارشناسان رسمی دادگستری به نشانی وب‌سایت www.expert-group.org و ارائه خدمات منسجم در حوزه‌های فنی و مهندسی به مجموعه‌های حقوقی دولتی و خصوصی که به‌صورت شبکه گسترده در سراسر کشور نمایندگی و یا شعبه فعالیتی دارند، ما را در جهت نیل به توسعه فعالیت و گسترش شبکه سراسری کارشناسی رهنمون شد. مجموعه آرمان سنجش با اولویت ارائه خدمات در حوزه‌های فنی و مهندسی و به‌صورت تخصصی ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌های متقاضیان، ساختار سازمانی اولیه خود را بنا نهاده است. گستردگی فعالیت و تنوع رشته‌های موردتقاضا، منجر به توسعه فعالیت گردید، به‌نحوی‌که در کلیه حوزه‌های کارشناسی در سه سطح کارشناسان رسمی، ارزیابان خسارت بیمه‌ای و کارشناسان ارزیابی و بازدید اولیه، ساختار و چیدمان مجموعه آرمان سنجش طراحی و شکل گرفته است. طراحی و تکمیل شبکه سازمان‌یافته همکاران کارشناس در سراسر کشور در سه سطح و لایه فوق الاشاره، حوزه فعالیت مجموعه آرمان سنجش را به گستره سراسر کشور توسعه داد.

اینفوگرافی تاریخچه آرمان سنجش
اینفوگرافی تاریخچه آرمان سنجش

امروز، با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز اپلیکیشن شبکه یکپارچه کارشناسی (شیک) باقابلیت جستجوی کارشناس و ارائه خدمات اختصاصی خود را در سطح برتر خدمات معرفی کرده‌ایم که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در ارائه خدمات بر پایه شفافیت و تخصصی کردن خدمات در کشور خواهد بود. خدمات انسجام‌یافته در مجموعه آرمان سنجش به‌سرعت مورد تقاضای مخاطبین این خدمات قرارگرفته و بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های خودروسازی، سازمان‌ها، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی قرار با توجه به نیاز پاسخ داده نشده قبلی برای بهره‌مندی از این خدمات به‌خوبی پذیرای خدمات کارشناسی مجموعه آرمان سنجش شده‌اند.

گسترش حوزه‌های فعالیت و توسعه شبکه کارشناسی در داخل کشور، شرایط مطلوبی جهت ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای در خارج از کشور نیز شده است. ارائه خدمات تخصصی به مجموعه سازمان‌های مهاجرتی بین‌المللی در قاره اقیانوسیه، اروپا و آمریکا، حوزه فعالیت مجموعه را از گستره مرزهای کشور فراتر برده است. فعالیت و تجربیات گذشته، چراغ راه آینده شرکت است که از بدو شروع فعالیت تاکنون در مسیر تعالی و رشد کمی و کیفی روزافزون آن کوشا بوده‌ایم.

ساختار سازمانی آرمان سنجش | شبکه یکپارچه کارشناسان رسمی

به مدد سوابق اجرایی و مدیریتی اعضاء هیئت‌مدیره، شرکت‌های همکار و همچنین توان مدیریتی بسیار خوبی که در مجموعه کارشناسان شرکت وجود دارد، تمامی عوامل مؤثر تأثیرگذار در کار چه ازنظر حمایت‌کنندگی و چه ازنظر بازدارندگی مورد توجه، تجزیه‌وتحلیل و آزمایش قرارگرفته‌اند، جلسات متعدد کارشناسی خصوصاً در حوزه‌های حقوقی و IT سازوکارهای مناسب جهت به فعلیت درآوردن ایده تجمیع خدمات ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌ها به‌صورت مجموعه‌ای حقوقی را مشخص و به اجرا درآورده‌ایم.

چارت تشکیلاتی شرکت مشتمل بر دو بخش ستادی و اجرایی است که در قالب شبکه کارشناسان فعالیت می‌نماید. خلاصه چارت سازمانی شرکت که مستقر در دفتر مرکزی می‌باشند، شامل موارد زیر است:

ساختار سازمانی شرکت آرمان سنجش عادل
ساختار سازمانی شرکت آرمان سنجش عادل

خدمات آرمان سنجش عادل برای جامعه

استفاده از خدمات شرکت آرمان سنجش برای کارفرمایان و استفاده‌کنندگان خدمات ارزیابی و کارشناسی در قالب شخصیت حقوقی، مزایای قابل‌توجهی را در بر خواهد داشت که برخی از آن‌ها را ذیلاً برمی‌شماریم:

  • تضمین خدمات ارائه‌شده
  • حفظ منافع کارفرما به جهت پاسخگویی شرکت علاوه بر شخص حقیقی کارشناس
  • انسجام و وحدت رویه در تهیه گزارش‌های کارشناسی
  • تسریع در انجام کار
  • کنترل مضاعف توسط کارشناسان سرتیم استانی و دفتر مرکزی
  • طرف قرارداد بودن کارفرما به شخصیت حقوقی
  • تخصصی شدن گزارش‌ها
  • رعایت صرفه و صلاح منافع کارفرما
  • بالا رفتن دقت و کاهش ریسک
  • بیمه خدمات ارزیابی

نام و نشان تجاری (برند) آرمان سنجش

لوگو آرمان سنجش عادل
لوگو آرمان سنجش عادل

نام و نشان تجاری (Brand) شرکت آرمان سنجش برگرفته از آرمان ماست که چیزی جز قیاس و سنجش عادلانه نیست و این نام با دامین های armansanjesh.com و armansanjesh.ir به ثبت رسیده است. این نشان تجاری با شماره ثبت رسمی ۴۸۱۴۶۳ و با شناسه ملی ۱۴۰۰۵۳۲۶۵۲۰ در تهران به ثبت رسیده است.

نشان A سفید رنگ در لوگو آرمان‌سنجش
نشان A سفید رنگ در لوگو آرمان‌سنجش

نمایانگر اولین حرف از کلمه “آرمان” بوده که پیام رسان آرمان ما در ارائه مدلی نو، به صورت تخصصی در زمینه ارزیابی و قیمت گذاری املاک و خدمات فنی و مهندسی است.

نشان S آبی رنگ در لوگو آرمان‌سنجش
نشان S آبی رنگ در لوگو آرمان‌سنجش

نمایانگر اولین حرف از کلمه “سنجش” است که بیانگر راهکار ما در امر ارزیابی و قیمت گذاری با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی شبکه سراسری کارشناسان همکار در بهترین شرایط ممکن جهت ارائه خدمات کارشناسی است.

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل