درباره ما

تاریخچه آرمان سنجش عادل

شرکت آرمان سنجش عادل به شماره ثبت ۴۸۱۴۶۳ در مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ در اداره ثبت شرکت‌های استان تهران به ثبت رسیده است.
در کشور عمده خدمات کارشناسی در قالب شرکت‌های مهندسین مشاور، شرکت‌های پیمانکاری و مجموعه شرکت‌های خدماتی ارائه می‌گردد. آرمان سنجش نخستین شرکت ارائه خدمات کارشناسی ایران است که ارائه خدمات را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی و به‌صورت شبکه سراسری به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.

شرکت به‌منظور انسجام و متشکل کردن فعالیت ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌ها در سراسر کشور و به‌صورت تخصصی توسط کارشناسان رسمی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم برای نخستین بار در کشور اقدام به ایجاد زیرساخت لازم به‌منظور دسترسی آسان و مطمئن به کارشناسان و متخصصان حوزه فنی و مهندسی نموده است، فعالیت مجموعه آرمان سنجش با بهره‌گیری از اطلاعات، تجربه و سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص کشور در حوزه‌های فنی، مهندسی، مالی، بیمه‌ای و … شکل‌گرفته و ارائه خدمت می‌نماید..

قریب به ده سال سابقه فعالیت مجموعه در قالب گروه کارشناسان رسمی دادگستری به نشانی وب‌سایت www.expert-group.org و ارائه خدمات منسجم در حوزه‌های فنی و مهندسی به مجموعه‌های حقوقی دولتی و خصوصی که به‌صورت شبکه گسترده در سراسر کشور نمایندگی و یا شعبه فعالیتی دارند، ما را در جهت نیل به توسعه فعالیت و گسترش شبکه سراسری کارشناسی رهنمون شد. مجموعه آرمان سنجش با اولویت ارائه خدمات در حوزه‌های فنی و مهندسی و به‌صورت تخصصی ارزیابی و قیمت‌گذاری املاک و دارایی‌های متقاضیان، ساختار سازمانی اولیه خود را بنا نهاده است. گستردگی فعالیت و تنوع رشته‌های موردتقاضا، منجر به توسعه فعالیت گردید، به‌نحوی‌که در کلیه حوزه‌های کارشناسی در سه سطح کارشناسان رسمی، ارزیابان خسارت بیمه‌ای و کارشناسان ارزیابی و بازدید اولیه، ساختار و چیدمان مجموعه آرمان سنجش طراحی و شکل گرفته است. طراحی و تکمیل شبکه سازمان‌یافته همکاران کارشناس در سراسر کشور در سه سطح و لایه فوق الاشاره، حوزه فعالیت مجموعه آرمان سنجش را به گستره سراسر کشور توسعه داد.

مروز، با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز اپلیکیشن شبکه یکپارچه کارشناسی (شیک) باقابلیت جستجوی کارشناس و ارائه خدمات اختصاصی خود را در سطح برتر خدمات معرفی کرده‌ایم که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در ارائه خدمات بر پایه شفافیت و تخصصی کردن خدمات در کشور خواهد بود. خدمات انسجام‌یافته در مجموعه آرمان سنجش به‌سرعت مورد تقاضای مخاطبین این خدمات قرارگرفته و بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های خودروسازی، سازمان‌ها، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی قرار با توجه به نیاز پاسخ داده نشده قبلی برای بهره‌مندی از این خدمات به‌خوبی پذیرای خدمات کارشناسی مجموعه آرمان سنجش شده‌اند.

گسترش حوزه‌های فعالیت و توسعه شبکه کارشناسی در داخل کشور، شرایط مطلوبی جهت ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای در خارج از کشور نیز شده است. ارائه خدمات تخصصی به مجموعه سازمان‌های مهاجرتی بین‌المللی در قاره اقیانوسیه، اروپا و آمریکا، حوزه فعالیت مجموعه را از گستره مرزهای کشور فراتر برده است. فعالیت و تجربیات گذشته، چراغ راه آینده شرکت است که از بدو شروع فعالیت تاکنون در مسیر تعالی و رشد کمی و کیفی روزافزون آن کوشا بوده‌ایم.

پیام مدیرعامل آرمان سنجش

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست، پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است.

امروزه در غوغای شلوغی و شرایط پیچیده جهان کسب‌وکار، عواملی بی‌شماری نظیر رقابت، ایجاد برندینگ و جهانی‌شدن، عدم ثبات محیط بازار، کاهش تصدی‌گری‌های دولت، فزونی تعداد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تلاش هریک برای کسب سهم بیشتری از بازار کسب‌وکار و نیز امکان ورود به فعالیت‌های جدید و سود آفرین، به‌واسطه تجمیع سرمایه‌های بالفعل و بالقوه، موجب شده که کارگروهی بنگاه‌های اقتصادی در قالب شرکت‌های مادر (هلدینگ) متداول و رایج گردد. مهم‌تر از تجمیع سرمایه‌های اقتصادی، تجمیع توان تخصصی و نیروی متخصص کارشناسی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم و ارائه خدمات تحت برندی واحد و معتبر است.

مفتخریم که برای نخستین بار توانسته‌ایم در سایه الطاف الهی همکارانی صدیق، فهیم و متخصص را از سراسر کشور با تخصص‌های گوناگون و صلاحیت‌های متنوع در شرکت آرمان سنجش عادل میزبان باشیم و با فراهم آوردن محیطی توأم با آرامش و اخلاق حرفه‌ای در سرافرازی میهن عزیزمان ایران کوشا باشیم. بر اساس اخلاق و تعهد حرفه‌ای خواهیم کوشید تا در عرصه ارائه خدمات کارشناسی، برندی بی‌بدیل و قابل‌اعتماد را برای مخاطبین این خدمات ارائه دهیم. امید است در این راه در سایه توفیقات حق‌تعالی در ارائه خدمت موفق باشیم.

چشم انداز آرمان سنجش از دیدگاه مدیرعامل

می‌خواهیم با ایجاد شبکه‌ای گسترده، چابک و توانا، موجب اعتلای فرهنگ، سلامت و کیفیت خدمات کارشناسی تخصصی در حوزه‌های فنی، مهندسی و حقوقی شویم تا با ایجاد برندی پرافتخار، شرکتی پیشرو باشیم.

خدمات آرمان سنجش عادل برای جامعه

استفاده از خدمات شرکت آرمان سنجش برای کارفرمایان و استفاده‌کنندگان خدمات ارزیابی و کارشناسی در قالب شخصیت حقوقی، مزایای قابل‌توجهی را در بر خواهد داشت که برخی از آن‌ها را ذیلاً برمی‌شماریم:

  • تضمین خدمات ارائه‌شده
  • حفظ منافع کارفرما به جهت پاسخگویی شرکت علاوه بر شخص حقیقی کارشناس
  • انسجام و وحدت رویه در تهیه گزارش‌های کارشناسی
  • تسریع در انجام کار
  • کنترل مضاعف توسط کارشناسان سرتیم استانی و دفتر مرکزی
  • طرف قرارداد بودن کارفرما به شخصیت حقوقی
  • تخصصی شدن گزارش‌ها
  • رعایت صرفه و صلاح منافع کارفرما
  • بالا رفتن دقت و کاهش ریسک
  • بیمه خدمات ارزیابی

اشتراک گذاری توسط:

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس‌اپ
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل