مجتبی رشیدنهال

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست، پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است.

امروزه در غوغای شلوغی و شرایط پیچیده جهان کسب‌وکار، عواملی بی‌شماری نظیر رقابت، ایجاد برندینگ و جهانی‌شدن، عدم ثبات محیط بازار، کاهش تصدی‌گری‌های دولت، فزونی تعداد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تلاش هریک برای کسب سهم بیشتری از بازار کسب‌وکار و نیز امکان ورود به فعالیت‌های جدید و سود آفرین، به‌واسطه تجمیع سرمایه‌های بالفعل و بالقوه، موجب شده که کارگروهی بنگاه‌های اقتصادی در قالب شرکت‌های مادر (هلدینگ) متداول و رایج گردد. مهم‌تر از تجمیع سرمایه‌های اقتصادی، تجمیع توان تخصصی و نیروی متخصص کارشناسی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم و ارائه خدمات تحت برندی واحد و معتبر است.

مفتخریم که برای نخستین بار توانسته‌ایم در سایه الطاف الهی همکارانی صدیق، فهیم و متخصص را از سراسر کشور با تخصص‌های گوناگون و صلاحیت‌های متنوع در شرکت آرمان سنجش عادل میزبان باشیم و با فراهم آوردن محیطی توأم با آرامش و اخلاق حرفه‌ای در سرافرازی میهن عزیزمان ایران کوشا باشیم. بر اساس اخلاق و تعهد حرفه‌ای خواهیم کوشید تا در عرصه ارائه خدمات کارشناسی، برندی بی‌بدیل و قابل‌اعتماد را برای مخاطبین این خدمات ارائه دهیم. امید است در این راه در سایه توفیقات حق‌تعالی در ارائه خدمت موفق باشیم.

مجتبی رشیدنهال
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره آرمان سنجش عادل

مجتبی رشیدنهال

چشم انداز آرمان سنجش از دیدگاه مدیرعامل

می‌خواهیم با ایجاد شبکه‌ای گسترده، چابک و توانا، موجب اعتلای فرهنگ، سلامت و کیفیت خدمات کارشناسی تخصصی در حوزه‌های فنی، مهندسی و حقوقی شویم تا با ایجاد برندی پرافتخار، شرکتی پیشرو باشیم.

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل