مجتبی رشیدنهال

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست، پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است.

امروزه در غوغای شلوغی و شرایط پیچیده جهان کسب‌وکار، عواملی بی‌شماری نظیر رقابت، ایجاد برندینگ و جهانی‌شدن، عدم ثبات محیط بازار، کاهش تصدی‌گری‌های دولت، فزونی تعداد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تلاش هریک برای کسب سهم بیشتری از بازار کسب‌وکار و نیز امکان ورود به فعالیت‌های جدید و سود آفرین، به‌واسطه تجمیع سرمایه‌های بالفعل و بالقوه، موجب شده که کارگروهی بنگاه‌های اقتصادی در قالب شرکت‌های مادر (هلدینگ) متداول و رایج گردد. مهم‌تر از تجمیع سرمایه‌های اقتصادی، تجمیع توان تخصصی و نیروی متخصص کارشناسی در قالب مجموعه‌ای حقوقی و منسجم و ارائه خدمات تحت برندی واحد و معتبر است.

مفتخریم که برای نخستین بار توانسته‌ایم در سایه الطاف الهی همکارانی صدیق، فهیم و متخصص را از سراسر کشور با تخصص‌های گوناگون و صلاحیت‌های متنوع در شرکت آرمان سنجش عادل میزبان باشیم و با فراهم آوردن محیطی توأم با آرامش و اخلاق حرفه‌ای در سرافرازی میهن عزیزمان ایران کوشا باشیم. بر اساس اخلاق و تعهد حرفه‌ای خواهیم کوشید تا در عرصه ارائه خدمات کارشناسی، برندی بی‌بدیل و قابل‌اعتماد را برای مخاطبین این خدمات ارائه دهیم. امید است در این راه در سایه توفیقات حق‌تعالی در ارائه خدمت موفق باشیم.

مجتبی رشیدنهال

مجتبی رشیدنهال

چشم انداز آرمان سنجش از دیدگاه مدیرعامل

می‌خواهیم با ایجاد شبکه‌ای گسترده، چابک و توانا، موجب اعتلای فرهنگ، سلامت و کیفیت خدمات کارشناسی تخصصی در حوزه‌های فنی، مهندسی و حقوقی شویم تا با ایجاد برندی پرافتخار، شرکتی پیشرو باشیم.

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل