شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات آرمان سنجش

قوانین خرید سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه آرمان‌سنجش به‌دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به فروشگاه آرمان‌سنجش هنگام استفاده از پروفایل شخصی، دانلود فایل‌های سؤالات آزمون‌ها و سایر خدمات ارائه‌شده توسط آرمان‌سنجش، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آرمان‌سنجش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آرمان‌سنجش از سوی کاربر می‌باشد.

قوانین عمومی خرید سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های آرمان‌سنجش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های آرمان‌سنجش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آرمان‌سنجش اقدام کند.
همچنین ازآنجاکه فروشگاه آرمان‌سنجش یک وب‌سایت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

نکات مهم در خرید سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری:

  1. پس از انتخاب و خرید سؤال،‌ لینک دانلود فایل(ها) علاوه بر اینکه در پایان فرآیند خرید از طریق سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد،‌ به آدرس پست الکترونیکی اعلام‌شده در فرم ثبت نیز ارسال خواهد شد، لذا درصورتی‌که در پایان زمان خرید، به هر دلیل امکان دانلود فایل(ها) میسر نشد، می‌توانید با مراجعه به پست الکترونیک خود، فایل(ها) را از طریق لینک دریافتی دانلود نمایید.
  2. همچنین با استفاده از شماره پیگیری ارائه‌شده در پیش‌فاکتور خرید نیز می‌توانید مجدداً نسبت به دانلود فایل(ها) اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید به راهنمای خرید سوالات از فروشگاه آرمان‌سنجش مراجعه نمایید.
  3. در هنگام خرید دقت کافی را مبذول فرمایید زیرا پس از تکمیل فرآیند خرید و ارسال لینک دانلود، امکان تغییر در لیست فایل(های) خریداری‌شده وجود ندارد.
  4. درگاه‌های پرداخت قابل‌دسترس از طریق این سایت کاملاً امن می‌باشد، لیکن لازم است نکات امنیتی مندرج در صفحه مربوط به هریک از درگاه‌ها را رعایت نمایید.

برای خرید و دانلود سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری در همه رشته‌ها کلیک کنید

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل