loader image
در حال بارگزاری

محسن تابش

مستحضرید توسعه اقتصادی، رفاه اجتماعی هر کشور مستلزم سرمایه‌گذاری، توسعه منابع انسانی و تکنولوژی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری و نرم افزار است، بخشهای اقتصادی جامعه اعم از صنعتی و غیر صنعتی نیازمند سرمایه اولیه و سرمایه‌گذاری طی فرآیند فعالیت میباشد.

توسعه این فرآیند و استفاده از تکنولوژی و ماشینآلات صنعتی و غیره، مصون از حوادث طبیعی یا غیرطبیعی نبوده و همواره خطرات احتمالی و حوادث، یکی از عوامل تهدید کننده سرمایه‌ها و دارایی‌های صاحبان مشاغل و کارآفرینان میباشد و جهان صنعتی، امروزه در جهت حفظ سرمایه‌‎های اقتصادی خود چارهای در قالب بیمه نمودن اندیشیده است و صنعت بیمه، پدیده بازگرداندن سرمایه‌های از دست رفته ناشی از حوادث است. این صنعت با تدوین قوانین و مقررات بعضاَ بینالمللی و قوانین هرکشور بصورت تخصصی، توانسته است در حفظ سرمایه‌ها و بازگشت مجدد به چرخه اقتصاد نقش بسزایی ایفا نماید.

بدیهی است ضمن تدوین صحیح بیمه‌نامه ها و آنالیز مناسب ریسک، بهره‌گیری از کارشناسان خبره و باتجربه و متخصص در ارزیابی خسارت، در بازگشت مجدد دارایی‌های از دست رفته ناشی از حوادث بسیار موثر میباشد. لذا این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان رسمی دادگستری و دارای پروانه ارزیابی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با تجربیات بیش از 30 سال فعالیت در صنعت بیمه و با استفاده از نرم افزارهای آنلاین و شبکهای در سراسر کشور، تجربه خویش را در اختیار جامعه قرار داده و رسالت خود در ایفای تعهدات تخصصی و حرفهای برای جامعه به منصه ظهور رسانیده و نقش کوچکی در احیای سرمایه‌های از دست رفته در قالب کارشناسی ایفا نماید.

محسن تابش
محسن تابش

محسن تابش
مدیر عامل آرمان سنجش ارزیاب – مدیر دپارتمان بیمه

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل