نقشه هوایی پلاک ثبتی

تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی

نقشه هوایی پلاک ثبتی توسط کارشناسان انجام می‌شود. کارشناسان جهت تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی از طریق ماهواره اقدام می‌کنند نقشه هوایی پلاک ثبتی برای تعیین موقعیت جغرافیایی ملک و تهیه پلاک ثبتی است. شرکت آرمان سنجش، شرکت کارشناسان رسمی است و خدمات گسترده ای را در جهت تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی انجام می‌دهد.

نقشه هوایی پلاک ثبتی می‌تواند موقعیت جغرافیایی ملک را تشخیص دهد. کارشناسان به کمک نقشه هوایی پلاک ثبتی utm در زمان نقل و انتقال سند به صورت دقیق موقعیت ملک را به شهرداری گزارش می‌دهند.

نقشه هوایی امور ثبتی

نقشه هوایی در کارهای امور ثبتی ملک و امور قضایی مربوط به انحصار و وراثت نقش بسیار مهمی دارد. در حقیقت معتبرترین ابزارهایی که می‌تواند به انجام موقعیت دقیق ملک کمک نماید، نقشه هوایی پلاک ثبتی است.

اولین مرحله تهیه نقشه هوایی، این است که توسط مهندس نقشه بردار طراحی و عکس برداری می‌گردد. نقشه هوایی باعث می‌شود که مکان جغرافیایی ملک در یک شهر و یا روستا و یا محله تشخیص داده شود. در صورتی که ملک در طرح شهرداری رفته است و درآینده باید بخاطر طرح شهرداری تخریب شود نیز مشخص می‌گردد.

تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی
تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی

بعضی از ملک‌ها در مسیر طرح عمرانی شهرداری قرار می‌گیرند. مالکان اینگونه خانه ها حق فروش و انتقال سند را ندارند. و صاحبان منزل فقط می‌توانند با شهرداری معامله کند.

نقشه هوایی باعث می شود در استعلام شهرداری شفافیت ایجاد گردد. معمولاً تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی به دو شکل انجام می‌گردد، نقشه هوایی به وسیله ماهواره و به وسیله هواپیما تهیه می گردد. بنابراین تهیه نقشه هوایی با استفاده از تصاویر ماهواره ای سنجش از راه دور انجام خواهد بود.

کارشناس تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی

ممکن است برای تعیین دقیق حد‌و‌حدود ملک و تشخیص مغایرت‌ها به سند مادر ملک نیاز باشد. اما نقشه هوایی نیاز به سند مادر را برطرف می‌کند. این نقشه ها توسط اینترنت و گوگل میس که تصاویر ماهواره ای هوایی مناطق مختلف زمین را نشان می‌دهد، تهیه می‌گردد. علاوه بر آن نیز نقشه هوایی پلاک ثبتی در سازمان اداره جغرافیایی کشور است.

کارشناس نقشه هوایی پلاک ثبتی
کارشناس نقشه هوایی پلاک ثبتی

استخراج نقشه هوایی منطقه به شکل دقیق و کاملا حرفه ای و مهندسی و فنی و دقیق که بشود به آن مستند شود به وسیله هلی کوپتر تهیه می‌گردد. شرکت آرمان سنجش خدمات گسترده ای توسط کارشناسان رسمی مجرب و متخصص در زمینه جانمایی پلاک ثبتی با مپ اسکیل ارائه می‌نماید.

امروزه نرم افزارهای پیشرفته و فوق پیشرفته تولید شده است که نقشه هوایی را حرفه ای‌تر و دقیق تر و در حد مطلوب‌تر تولید می‌کند. در حقیقت با استفاده از نقشه هوایی می‌توان در موضوعات قضایی و حل اختلافات و دعواهای مربوط به اموال غیر منقول مستند کرد. این گونه از نقشه‌های هوایی توسط یک تیم متخصص و متعهد به مپ اسکیل تهیه می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین شرکت آرمان سنجش تماس حاصل فرمایید. کارشناسان رسمی شرکت آرمان سنجش می‌توانند اطلاعات شما را در این خصوص افزایش دهند. آنها به همه سوالات شما به صورت علمی وکاربردی پاسخ می‌دهند.

5 / 5. مجموع: 2

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل

مقالات مرتبط را مطالعه کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *