loader image
در حال بارگزاری
مناقصه شناور و تجهیزات دریایی

تعیین قیمت قایق لنج و تجهیزات دریایی

تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی به چند دسته تقسیم می‌شوند. بعضی ازآنها مسافربری هستند و بعضی از آنها جهت ماهیگیری و بعضی ازآنها جهت انتقال کالا تولید شده‌اند. بعضی از این قایق ها و لنج ها کاربرد صنعتی دارند و برای سکوهای حفاری و فراساحلی خدمات رسانی می‌کنند. طبیعی است این شناورها مستلزم رعایت قوانین مدنی و جزایی هستند و جهت دعوای مربوط به این شناورها و رفع اختلافات نیازمند وکیل می‌باشند.

شرکت آرمان سنجش دارای شبکه یکپارچه و گسترده در زمینه برآورد قیمت قایق و تجهیزات دریایی می‌باشد. تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی مستلزم معیارهایی است که این معیارها شامل نوع و جنس و مارک موتور می‌باشد.

از طرفی مدل موتور مانند مدل ماشین ارزش اصلی شناور را تعیین می‌کند. رنگ، سالم و یا عیب بدنه دارای شاخص ارزیابی تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی خواهد بود. همچنین کیلومتر کارکرد، در تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی تاثیر گذار خواهد بود. در تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی با نوسانات ارز و دلار نیز دچار نوسان خواهد شد.

در حقیقت قیمت شناور مشخص و دقیق نیست. اما تعیین قیمت عرفی است و نمی‌تواند از چارچوب قانون عرف خارج شود، برای همین کارشناسی خواهد شد.

مزایده تجهیزات خدمات دریایی
مزایده تجهیزات خدمات دریایی

مناقصه شناورها و تجهیزات دریایی

شرکت در مناقصات و تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی مانند مناقصات دیگر دارای انضباط و چارچوب قانونی است. بنابراین کمیسیون معاملات با تشکیل جلسه و بازکردن پاکت ها با کمترین قیمت هر شرکت موافقت می‌نماید و قرارداد منعقد خواهد کرد.

قرارداد تنظیم شده دارای عنوان اسم و تاریخ و مقدار تجهیزات و تمامی مواردی که خواسته شده را از لحاظ کیفیت و کمیت مشخص می‌کند.

شرایط شرکت در مناقصه و مزایدات تجهیزات و خدمات دریایی

شرایط شرکت در مناقصه تعیین قیمت قایق و لنج و تجهیزات دریایی به این شکل است که برنده پس از مدت ده روز فرصت دارد تا در این خصوص قرارداد منعقد کند در غیر اینصورت نفر دوم برنده مناقصه خواهد بود.

البته شرکت در مناقصات قوانینی چون ارسال پاکت سربسته و ضمانتنامه بانکی دارد که همه ملزم به رعایت آن هستند. همچنین برای اشخاص ارسال کپی و اساسنامه شرکت و آگهی تأسیسات و آخرین آگهی روزنامه الزامی می باشد. هر متقاضی می تواند پیشنهاد خود را در خصوص یک یا چند شناور مناقصه ارائه نماید.

تعیین قیمت قایق لنج تجهیزات دریایی
تعیین قیمت قایق لنج تجهیزات دریایی

شرکت کننده متعهد می‌شود هرگز با هریک از کارمندان و مشاوران شرکت تبانی نخواهد کرد. انتقال قرارداد به غیر در مناقصات شناور ممنوع می باشد. تمامی این موارد حقوقی است و باید توسط یک وکیل و کارشناس حقوقی خبره و ماهر انجام گردد. بدون وجود کارشناس حقوقی ممکن است شما را با خسارت جبران ناپذیر روبرو کند. انعقاد قرارداد به شکل حقوقی کاربردی خواهد بود و شما را از ضررها نجات خواهد داد.

کارشناس حقوقی با استفاده از تجربیات و علم حقوق می تواند شما را از ضررها و خسارت مصون نگه دارد. و یا در صورت ایجاد خسارت با استفاده از قانون خسارت شما را جبران نباید. مشاوره حقوقی یکی از نیازهای لنج داران است و باید درکسب مشاوره در زمینه لنج داری و ملوانی اقدام نمایند. شرکت آرمان سنجش با داشتن کارشناسان متخصص و متبحر در تعیین قیمت لنج، قایق و تجهیزات دریایی خدمات گسترده ای را ارائه می نماید.

5 / 5. مجموع: 3

اشتراک گذاری توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام
ایمیل

مقالات مرتبط را مطالعه کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *